INFORMACE O

Vrácené zboží

Produkty ze své objednávky můžete vrátit zpět během 30 dnů od jejich dodání. Své zásady týkající se vracení zboží Vám vysvětlíme v několika krocích. Můžete je najít na této stránce.

Stáhnout formulář pro vrácení zboží

Jak vrátit produkt

Krok 1: Informujte nás

O tom, že vracíte nějaký produkt, nás informujte. Můžete tak učinit e-mailem, nejsnazším a nejrychlejším způsobem je však přidat do balíčku formulář pro vrácení zboží.

Možnost 1 – formulář pro vrácení zbožíStáhněte si formulář pro vrácení zboží, vytiskněte si ho a vyplňte všechny kolonky. Přidejte náš formulář pro vrácení zboží do balíčku a nezapomeňte přidat také své číslo objednávky.

Stáhnout formulář pro vrácení zboží

Možnost 2 – e-mail: Pošlete na adresu zakaznicky-servis@brandfield.cz e-mail, do kterého uvedete: své jméno a adresu, číslo objednávky a čísla vracených produktů.

 

Krok 2: Pošlete svůj balíček zpět

Cenu dopravní služby při vracení produktu (produktů) platí zákazník. Produkty je třeba zabalit a do balíčku je třeba přidat formulář pro vrácení zboží. Postarejte se o to, aby byl/-y produkt/-y bezpečně zabalen/-y, aby se cestou nemohl/-y poškodit. Posledním krokem je poslat produkt/-y ze své místní pošty nazpátek. Když odevzdáte svůj návrat, obdržíte potvrzení o přepravě. Uchovávejte tento doklad o přepravě dobře. Bez dokladu o přepravě nemůžeme nést odpovědnost za chybějící položky během vrácení.

 

Adresa pro vrácení

Balíček lze odeslat na adresu:

Brandfield
Osloweg 101
9723 BK Groningen
Nizozemsko

Poté, co obdržíme Vaše vrácené zboží

Během 5 pracovních dnů ode dne, kdy obdržíme Váš balíček s vráceným zbožím, Vám pošleme e-mail s potvrzením, že jsme Vaše vrácené zboží obdrželi. Pokud byste měl/-a e-mail s potvrzením dostat během víkendu, obdržíte ho následující pracovní den.

Po obdržení Vašeho produktu (Vašich produktů) zkontrolujeme, zda produkty přišly v pořádku a zda je lze opět prodat. Pokud budou produkty poškozené nebo neúplné, naúčtujeme Vám poplatky navíc.

Dokončení

Částku ve výši nákupní ceny Vám pošleme na účet během 14 pracovních dnů od obdržení produktu.

Refundace proběhne stejnou platební metodou, jakou jste použil/-a pro uhrazení své objednávky.

PODMÍNKY PRO VRÁCENÍ ZBOŽÍ

  • Vždy uveďte číslo své objednávky.
  • Zboží lze vrátit do 30 dnů po obdržení objednávky.
  • Výrobek je nepoškozený a nevykazuje známky opotřebení.
  • Výrobek musí být zabalen v původním obalu s dodaným příslušenstvím, záručním listem a návodem.
  • Obal může být otevřen za účelem prohlédnutí a vyzkoušení zboží, jak to můžete také udělat v našich obchodech. Nesmí být odstraněny štítky, nálepky, karty a ochranný plast a nesmí být upraven řemínek k hodinkám.
  • Pokud zadáte objednávku, která je částečně nebo úplně zaplacena naší dárkovou kartou a/nebo šekem na módu, bude částka vrácena zpět na vaši dárkovou kartu a/nebo šek na módu jako dobropis.

Vrácení nemůžeme nebo nemůžeme zcela provést v těchto případech:

  • Vrácené zboží nezahrnuje jakékoli speciální nabídky, které jste obdrželi s objednávkou.
  • Není vrácen dárkový obal společnosti Brandfield a není uhrazena jeho cena.
  • Pokud je vrácený výrobek poškozený, ale lze jej opravit, budeme vás kontaktovat ohledně způsobu vypořádání. V takovém případě vám mohou být účtovány náklady na opravu.
  • Pokud je vrácený výrobek poškozený a/nebo vykazuje známky opotřebení a nelze jej opravit, budeme vás kontaktovat a výrobek vám vrátíme.

Nějaké další dotazy?

Kontaktujte naše oddělení služeb pro zákazníky.

Jazyk