INFORMACE O

Vrácené zboží

Produkty ze své objednávky můžete vrátit zpět během 30 dnů od jejich dodání. Své zásady týkající se vracení zboží Vám vysvětlíme v několika krocích. Můžete je najít na této stránce.

Chcete svůj produkt vrátit okamžitě? Stáhněte si formulář pro vrácení zboží:

Stáhnout formulář pro vrácení zboží

Jak vrátit produkt

Krok 1: Informujte nás

O tom, že vracíte nějaký produkt, nás informujte. Můžete tak učinit e-mailem, nejsnazším a nejrychlejším způsobem je však přidat do balíčku formulář pro vrácení zboží.

Možnost 1 – formulář pro vrácení zbožíStáhněte si formulář pro vrácení zboží, vytiskněte si ho a vyplňte všechny kolonky. Přidejte náš formulář pro vrácení zboží do balíčku a nezapomeňte přidat také své číslo objednávky.

Stáhnout formulář pro vrácení zboží

Možnost 2 – e-mail: Pošlete na adresu zakaznicky-servis@brandfield.cz e-mail, do kterého uvedete: své jméno a adresu, číslo objednávky a čísla vracených produktů.

 

Krok 2: Pošlete svůj balíček zpět

Cenu dopravní služby při vracení produktu (produktů) platí zákazník. Produkty je třeba zabalit a do balíčku je třeba přidat formulář pro vrácení zboží. Postarejte se o to, aby byl/-y produkt/-y bezpečně zabalen/-y, aby se cestou nemohl/-y poškodit. Posledním krokem je poslat produkt/-y ze své místní pošty nazpátek.

 

Adresa pro vrácení

Balíček lze odeslat na adresu:

Brandfield
Postbus 5165 
9700 GD GRONINGEN
Nizozemsko

Poté, co obdržíme Vaše vrácené zboží

Během 5 pracovních dnů ode dne, kdy obdržíme Váš balíček s vráceným zbožím, Vám pošleme e-mail s potvrzením, že jsme Vaše vrácené zboží obdrželi. Pokud byste měl/-a e-mail s potvrzením dostat během víkendu, obdržíte ho následující pracovní den.

Po obdržení Vašeho produktu (Vašich produktů) zkontrolujeme, zda produkty přišly v pořádku a zda je lze opět prodat. Pokud budou produkty poškozené nebo neúplné, naúčtujeme Vám poplatky navíc.

Dokončení

Částku ve výši nákupní ceny Vám pošleme na účet během 14 dnů od obdržení produktu.

Refundace proběhne stejnou platební metodou, jakou jste použil/-a pro uhrazení své objednávky.

Nějaké další dotazy?

Kontaktujte naše oddělení služeb pro zákazníky.

To top
Stránka Brandfield používá soubory cookies, aby vám poskytla ty nejlepší služby. Používáním stránky nám udělujete souhlas s používáním souborů cookies.